Strona głównaMonoclima o nas
Waluty
Tłumacz Google
Montaż prosty jak ABC.
I bez uprawnień !
wywierć, przygotuj 2 otwory
wywierć i przygotuj 2 otwory
zawieś klimę na wsporniku
zawieś klimatyzator na wsporniku
podlącz do elektryczności
podłączenie do elektryczności
ciesz się komfortem !!!
Statystyki
Produktów: 8
Kategorii: 6
Odwiedzin: 66514
Monoclima o nas

Marka MONOCLIMA powstała dzięki zaangażowaniu grupy profesjonalistów i dystrybutorów europejskich, a co najważniejsze entuzjastów tego typu rozwiązań w klimatyzacji.

Stworzyliśmy grupę zakupowo-marketingową i dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi wybraliśmy do współpracy najlepszych producentów i rozwiązania europejskie.


Mimo że urządzenia typu MONOCLIMA są znane od ponad15
lat uważamy, że nie zajęły one jeszcze należnego miejsca wśród urządzeń klimatyzacyjnych.

Według nas głównym tego powodem jest niewiedza o tym, że cena - która normalnie jest nieco wyższa od popularnych "splitów" - jest rekompensowana wieloma zaletami technicznymi, a także o wiele niższymi kosztami montażu i eksploatacji.

Obecnie w niektórych sytuacjach montaż klimatyzatora typu "split" przewyższa jego koszt, a to z powodu ustawy F-gazowej (obowiązującej w Polsce od 10.07.2015) nakładającej na instalatorów konieczność ponoszenia kosztów certyfikacji, szkoleń i egzaminów, które oczywiście są przerzucane na klienta.

Natomiast montaż klimatyzatora MONOCLIMA może przeprowadzić tak naprawdę każda osoba, gdyż nie wymaga on podłączeń czy napełniania instalacji chłodniczej.

Dlatego też postanowiliśmy, że marka MONOCLIMA i nasza grupa zajmie się tylko i wyłącznie klimatyzatorami bez jednostki zewnętrznej – ich propagowaniem, szkoleniami, współpracą z projektantami oraz sprzedażą.

Dodatkowo ważny jest fakt, że w wielu wypadkach klimatyzatory MONOCLIMA są atrakcyjnym zamiennikiem drogich centralnych systemów klimatyzacji. Odznaczają się elastycznością harmonogramu montażu i dzięki temu w wypadku np. hoteli i biurowców ich montaż może następować w miarę dopływu funduszy, np. rok po roku.

MONOCLIMA to także oszczędność kosztów przy instalacjach wodnych centralnego ogrzewania - wybrane modele mogą działać jako klimatyzator i jednocześnie wodny grzejnik c.o.

MONOCLIMA to synonim jakości wśród klimatyzatorów bez jednostki zewnętrznej.

Przejrzyj jeszcze raz naszą propozycję i przeanalizuj swoje dotychczasowe plany dotyczące klimatyzacji.


Firmy i instalatorzy z branży które są zainteresowane nawiązaniem współpracy przy sprzedaży lub montażu produktów Monoclima prosimy o kontakt (jak poniżej)  w temacie wpisać "współpraca".
Pocztą zwrotną przedstawimy nasze warunki.

Kontakt;
Województwa; śląskie, świętokrzyskie, dolnośląskie, małopolskie, lubelskie, łódzkie, podkarpackie, opolskie
EKO-INSTAL Zabrze 41-800 ul.Roosevelta 44  tel 32 376 0950   e-mail

Mazowieckie, wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie
BRITEX Warszawa 02-972  al.Rzeczypospolitej 27/3 tel 22 219 6462     e-mail


-----

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.